sveiserobotcelle med pistillator og gående glideskinne
Beskrivelse
Vanligvis er den lengste rekkevidden 2000 mm for en sveiserobotarm. Når arbeidsstykket er for stort til å bruke en 2000 mm robot, kan den bevegelige jordskinnen bidra til å forlenge robotens bevegelseslengde. Kontrollskap, sveisestrømkilde og annet utstyr kan også utformes stående på skinnen.
På den annen side hjelper 1-akset hode-hale-posisjonerer med å holde det lange arbeidsstykket og rotere for å oppnå sveising foran og bak.
Teknisk parameter for posisjonering
| Modell | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | 1800X800mm / 2500X800mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 600 kg / Omtrent 800 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Teknisk parameter for bevegelige skinner
| Modell | JHY6030A/6050A/6100A |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | 500X500mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 450 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
Spørsmål: Må jeg også kjøpe en posisjonerer som passer til sveiseroboten?
Svar: Det avhenger av hvor kompleks arbeidsstykkene dine er. Hvis arbeidsstykket ditt er komplekst, må du kjøpe en posisjonerer som passer til sveiseroboten.
Spørsmål: Hvilken informasjon bør jeg oppgi slik at dere kan anbefale en passende robot for meg?
Svar: Vennligst oppgi detaljerte tegninger av arbeidsstykket, inkludert materiale, tykkelse, sveiseposisjon, dimensjoner og vekt på arbeidsstykket.
Spørsmål: Kan dere tilby tilpasset service for produktet vårt?
Svar: Ja. Vi vil tilby deg profesjonelle robotsveisesystemer i henhold til ditt spesifikke produkt. Du trenger bare å sende oss detaljerte produkttegninger og sveisekrav, så vil vi komme med et tilpasset teknisk forslag for deg.
Spørsmål: Kan du sende en ingeniør til landet vårt for å sette opp maskinen?
Svar: Ja. Vi sender en ingeniør til landet ditt for å hjelpe med installasjon, igangkjøring og opplæring. Ved eventuelle problemer kan vi også tilby online-tjenester.
Spørsmål: Jeg vil vite sveisekvaliteten til produktet vårt, hva bør jeg gjøre?
Svar: Du kan sende prøvene dine til fabrikken vår for testsveising. Etter testsveising sender vi sveisevideoen og bildene til deg som referanse. Vi sender også prøvene tilbake til deg for verifisering.












