6-akset sveiserobotarm med 3-akset roterende posisjonerer
Teknisk parameter for posisjonering
| Modell | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | 1800X800mm / 2500X800mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 1600 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Beskrivelse
Den 3-aksede posisjoneringsenheten kan roteres horisontalt som en helhet, og de to arbeidsbordene kan vendes og roteres slik at arbeiderne enkelt kan stå på den ene siden for å laste og losse materialet. Reduserer arbeidskraften og forbedrer arbeidseffektiviteten betraktelig.
Du kan endre stasjonsoppsettet i henhold til situasjonen på bakken. Tilbehøret du kan velge inkluderer: ren brennerstasjon, roterende posisjonerer, lasersporingssystem, fjernkontrollboks osv. Vi kan tilby gratis teknologiopplæring.
To typer 3-akset sveiseposisjoner som tilleggsutstyr:
Venstre bilde: 3-akset horisontal roterende sveiseposisjoner
Høyre bilde: 3-akset vertikal roterende sveiseposisjoner
Velg nyttelast (standard nyttelast 300 kg/500 kg/1000 kg) og arbeidsbordstørrelse (standard størrelse 1800 * 800 mm eller 2500 * 800 mm) som passer til arbeidsstykket ditt! Vi aksepterer også tilpasning!
Materiale
Sveising av rustfritt stål
Aluminiumsveising
Sveising av karbonstål
Galvanisert rør/rør/platesveising
Kaldvalsesveising
Pakke:Trekasser
Leveringstid:40 dager etter at forhåndsbetalingen er mottatt
Vanlige spørsmål
1. Hva er minimumskonfigurasjonen for en sveisestasjon?
A: Én robot og ett sveisebord. For kompliserte deler kan det være nødvendig med en posisjoneringsenhet. Hvis du ønsker høyere arbeidseffektivitet, er to posisjoneringsenheter et godt valg.
2. Hva inkluderer hele sveiserobotsystemet?
A: Hele sveiserobotsystemet inkluderer robotarm, kontroller, sveisestrømkilde, posisjoneringsenheter, armaturer, sveisepistolrenser, sikkerhetslysgardingjerde osv.
3. Stiller robotstasjonssystemet høye krav til miljøet?
A: Egnet omgivelsestemperatur er: 0~45 ℃, 20–80 % RF (ingen kondens).











