robotsveisearbeidsstasjon for små deler
Teknisk parameter for posisjonering
| Modell | JHY4010U-050 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | Diameter 500 mm |
| Vekt | Referer til faktisk vekt |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast 100 kg |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Komponenter for robotarbeidsstasjon
1. Sveiserobot:
Type: MIG-sveiserobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-sveiserobot: BR-1510B, BR-1920B
Lasersveiserobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisjoneringsenhet
Modell: JHY4010U-050
Type: 2-akset posisjonerer
3. Sveisestrømkilde
Type: 350A/500A sveisestrømkilde
4. Sveisebrenner
Type: luftkjølt brenner, vannkjølt brenner, push-pull-brenner
5. Rengjøringsstasjon for brenner:
Modell: SC220A
Type: Automatisk pneumatisk sveisebrennerrenser
Annet periferiutstyr til robotarbeidsstasjoner
1. Robotens bevegelige skinne
Modell: JHY6050A-030
2. Lasersensor (valgfritt)
Funksjon: sveisesporing, posisjonering
3. Sikkerhetslysgardin (valgfritt)
Beskyttelsesavstand: 0,1–2 m, 0,1–5 m; beskyttelseshøyde: 140–3180 mm
4. Sikkerhetsgjerde (valgfritt)
5. PLC-skap (valgfritt)
Sveisemateriale
Sveising av rustfritt stål
Aluminiumsveising
Sveising av karbonstål
Galvanisert rør/rør/platesveising
Kaldvalsesveising
Søknad
Bildeler, sykkeldeler, bildeler, stålmøbler, ny energi, stålkonstruksjon, anleggsmaskiner, treningsutstyr osv.
Pakke:Trekasser
Leveringstid:40 dager etter at forhåndsbetalingen er mottatt
Vanlige spørsmål
Spørsmål: Hvilken informasjon bør jeg oppgi slik at dere kan anbefale en passende robot for meg?
Svar: Vennligst oppgi detaljerte tegninger av arbeidsstykket, inkludert materiale, tykkelse, sveiseposisjon, dimensjoner og vekt på arbeidsstykket.
Spørsmål: Kan dere tilby tilpasset service for produktet vårt?
Svar: Ja. Vi vil tilby deg profesjonelle robotsveisesystemer i henhold til ditt spesifikke produkt. Du trenger bare å sende oss detaljerte produkttegninger og sveisekrav, så vil vi komme med et tilpasset teknisk forslag for deg.
Q: Hva er garantiperioden og leveringstiden?
Svar: Garantiperioden er 12 måneder. Og leveringstiden er innen 30 dager etter at du har mottatt depositumet ditt.
Spørsmål: Jeg vil vite sveisekvaliteten til produktet vårt, hva bør jeg gjøre?
Svar: Du kan sende prøvene dine til fabrikken vår for testsveising. Etter testsveising sender vi sveisevideoen og bildene til deg som referanse. Vi sender også prøvene tilbake til deg for verifisering.












