Rørdreiende sveiseposisjoner med motorservo
Posisjoneringsregulatorens dimensjoner

Beskrivelse
- Denne rørsveiseposisjoneringsenheten brukes til ulike bruksområder, fra rørspoling til posisjonering av svært lange deler som chassiskomponenter eller gatelysmaster.
- Sveiseposisjoneringsenheter øker produktiviteten betraktelig ved sveising av rør, aksler, hjul, albuer og andre beslag.
- Størrelsen på sveisedreiebordet og aksens nyttelast kan tilpasses, chucker og støttehjul er tilgjengelige.

- Kan tilpasses andre robotmerker som – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kunder må tilby motortegning, deretter lar vi installasjonshullet være basert på motortegningen)
- PLS-skap er valgfritt.
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4010T-050 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonsklasse | F |
| Arbeidsbord | Diameter 500 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Søknad
Bildeler, sykkeldeler, bildeler, stålmøbler, ny energi, stålkonstruksjon, anleggsmaskiner, treningsutstyr osv.
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
1.Q: Hvordan velger du sveisepsitionere?
A: Vennligst fortell oss vekten og dimensjonene på arbeidsstykket ditt, og vis oss bilder av sveiseposisjonen, så vil vi anbefale deg den passende sveiseposisjoneren.
2. Spørsmål: Kan jeg bruke posisjoneringsenheten deres til min Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa-robot?
A: Ja. Men motoren må tilbys og installeres av deg selv.
3.Q: Godtar du tilpasset bestilling?
A: Ja, vi kan designe posisjoneringsenheten med ulik nyttelast og arbeidsbordstørrelse.







