MIG TIG-sveiserobotarm med 2-akset rotator

Beskrivelse
Den er egnet for automatisk sveising, sømsveising og penetrasjonssveising av ulike store metallplater og komplekse deler.
Roboten har bestått patentsertifisering fra China Intellectual Property Office og CE-sertifisering for eksport.
Nyttelasten og dreieskivens størrelse på 2-akseposisjoneren kan tilpasses.
Denne robotsveisestasjonen konfigurerer vanligvis enkelt utstyr med fleksibel layout. Du kan endre stasjonens layout i henhold til situasjonen på bakken. Tilbehøret du kan velge inkluderer: renbrennerstasjon, roterende posisjonerer, lasersporingssystem, fjernkontrollboks, osv. Vi kan tilby gratis teknologiopplæring.
Teknisk parameter for posisjonering
| Modell | JHY4050L-080 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | Diameter 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Materiale
Sveising av rustfritt stål
Aluminiumsveising
Sveising av karbonstål
Galvanisert rør/rør/platesveising
Kaldvalsesveising
Søknad
Bildeler, sykkeldeler, bildeler, stålmøbler, ny energi, stålkonstruksjon, anleggsmaskiner, treningsutstyr osv.
Pakke:Trekasser
Leveringstid:40 dager etter at forhåndsbetalingen er mottatt
Vanlige spørsmål
Spørsmål: Hvilken informasjon bør jeg oppgi slik at dere kan anbefale en passende robot for meg?
Svar: Vennligst oppgi detaljerte tegninger av arbeidsstykket, inkludert materiale, tykkelse, sveiseposisjon, dimensjoner og vekt på arbeidsstykket.
Spørsmål: Kan dere tilby tilpasset service for produktet vårt?
Svar: Ja. Vi vil tilby deg profesjonelle robotsveisesystemer i henhold til ditt spesifikke produkt. Du trenger bare å sende oss detaljerte produkttegninger og sveisekrav, så vil vi komme med et tilpasset teknisk forslag for deg.
Q: Kan du vise meg noen applikasjonsvideoer?
Svar: Jada. Du kan se alle applikasjonsvideoene våre på YouTube-kanalen vår ved å søke etter «JHY industrirobot» eller be salgsavdelingen om å sende deg dem.
Spørsmål: Jeg vil vite sveisekvaliteten til produktet vårt, hva bør jeg gjøre?
Svar: Du kan sende prøvene dine til fabrikken vår for testsveising. Etter testsveising sender vi sveisevideoen og bildene til deg som referanse. Vi sender også prøvene tilbake til deg for verifisering.












