horisontal roterende rørsveiseposisjoner
Posisjoneringsregulatorens dimensjoner

Beskrivelse
- Denne posisjoneren kan oppnå ±180° rotasjon, egnet for rør- eller rørstykker som krever sirkelsveising eller flersidig sveising.
- Arbeidsbordets størrelse og aksens nyttelast kan tilpasses.
- Kan tilpasses andre robotmerker som Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kunder må tilby motortegning, deretter lar vi installasjonshullet være basert på motortegningen)
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4030D-080 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | Diameter 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Søknad
Bildeler, sykkeldeler, bildeler, stålmøbler, ny energi, stålkonstruksjon, anleggsmaskiner, treningsutstyr osv.
Hvorfor trenger du en sveiseposisjoner?
1. Redusert innsats
Den største fordelen du kan få er redusert innsats. Arbeidstakeren din trenger ikke å bevege seg rundt. Du kan få et trygt og ryddig fabrikkmiljø.
2. Forbedret sveisekvalitet
Bruk av sveiseposisjoneringsenheter har vært sterkt knyttet til sveiser av bedre kvalitet.
Vanlige spørsmål
1.Q: Hvordan kan du velge sveisepsitionerne dine?
A: Vennligst fortell oss vekten og dimensjonene på arbeidsstykket ditt, og vis oss bilder av sveiseposisjonen, så vil vi anbefale deg den passende sveiseposisjoneren.
2. Spørsmål: Kan jeg bruke posisjoneringsenheten deres til Fanuc-roboten min?
A: Ja. Men motoren må tilbys og installeres av deg selv.







