Høy effektiv 3-akset roterende sveiseposisjoner
Posisjoneringsregulatorens dimensjoner

Beskrivelse
● Denne 3-aksede posisjoneren består av en rotasjonsenhet for arbeidsbord, en horisontal rotasjonsenhet for rammen og et elektrisk kontrollsystem.
● 2 arbeidsbord på én posisjoner, arbeid kun med lasting og lossing av arbeidsstykket på én side, arbeidseffektiviteten er mye forbedret og plassen er komprimert.
● Posisjonsregulatorens bevegelse kan raskt styres med start- og stoppknappen.
● Kan tilpasses andre robotmerker som Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kunder må tilby motortegning, deretter lar vi installasjonshullet være basert på motortegningen)
PLS-skap er valgfritt.
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4030S-180 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonsklasse | F |
| Arbeidsbord | 1800 * 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 1600 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Hovedprodukter fra vår sveiseposisjoner
1-akset hode-hale roterende sveiseposisjoner
1-akset topplager vertikalt roterende sveiseposisjoner
1-akset horisontal roterende sveiseposisjoner
2-akset P-type sveiseposisjoner
2-akset U-type sveiseposisjoner
2-akset L-type sveiseposisjoner
2-akset løftende L-type sveiseposisjoner
3-akset horisontal sveiseposisjoner
3-akset opp-ned-vendbar sveiseposisjoner
2-akset standardjusterbar sveiseposisjoner for hode og hale
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
Q: Er vi et handelsselskap eller en produsent?
A: Vi er en produsent med mer enn 10 års erfaring.
Q: Har dere deres egen sveiserobot?
A: Ja. Vi er også produsent av sveiseroboter.
Spørsmål: Kan posisjoneringsenheten plasseres på klientens logo?
A: Ja, vi kan sette din egen logo på den.
Spørsmål: Hvordan kan du garantere produktkvaliteten?
A: Vi har et strengt kvalitetskontrollsystem i produksjonsprosessen, og vi ønsker kunder velkommen til å besøke oss for å sjekke produktkvaliteten før levering.
Spørsmål: Hvor lang er garantiperioden?
A: Ett år.






