Høy nøyaktig sveiseposisjoner med motorservo
Posisjoneringsregulatorens dimensjoner

Beskrivelse
2-AKSET SERVOPOSITIONER
- Posisjonerere for sveiserobotsystemer
- 1 akse kan roteres horisontalt, og den andre aksen kan vippes opp og ned for sveising av komplekse arbeidsstykker i flere vinkler
- Posisjoneringsenheten bruker samme drivenhet som roboten og er tilgjengelig med høy hastighet, høy presisjon og høy nyttelast
- Gir høyere sveisekvalitet
- Et kompakt karosseri med forbedret tillatt moment, treghet og lastekapasitet kan realiseres
Kan tilpasses andre robotmerker som Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kunder må tilby motortegning, deretter lar vi installasjonshullet være basert på motortegningen)
PLS-skap er valgfritt.
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4030P-080 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonsklasse | F |
| Arbeidsbord | Diameter 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
1. Spørsmål: Kan jeg bruke posisjoneringsenheten deres til min Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa-robot?
A: Ja. Men motoren må tilbys og installeres av deg selv.
2. Spørsmål: Kan posisjonen din bevege seg synkront med roboten din?
A: Ja.






