Høy nøyaktig RV-reduksjonssveiseposisjoner

Beskrivelse
● Sveiseposisjoneringsenheten består av en rotasjonsenhet for arbeidsbord, en velteenhet og et elektrisk kontrollsystem.
● Posisjonsregulatorens bevegelse kan raskt styres med start- og stoppknappen.
● Utvidelsesfunksjon for trepunktsstyring med annet utstyr.
● med fordeler som kompakt volum, godt utseende, lett vekt og enkel betjening.
● Spesialdesign i henhold til kundens arbeidsstykke og sveiseprosedyre er tilgjengelig på forespørsel
Dreieskiven til posisjoneren kan lages rund eller i samme form som ovenfor.
Størrelsen på sveisedreiebordet og aksens nyttelast kan tilpasses.
● Kan tilpasses andre robotmerker som Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kunder må tilby motortegning, deretter lar vi installasjonshullet være basert på motortegningen)
PLS-skap er valgfritt.
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4030U-120 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonsklasse | F |
| Arbeidsbord | 1200 * 650 mm / diameter 1200 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Hovedprodukter fra vår sveiseposisjoner
1-akset hode-hale roterende sveiseposisjoner
1-akset topplager vertikalt roterende sveiseposisjoner
1-akset horisontal roterende sveiseposisjoner
2-akset P-type sveiseposisjoner
2-akset U-type sveiseposisjoner
2-akset L-type sveiseposisjoner
3-akset horisontal sveiseposisjoner
3-akset opp-ned-vendbar sveiseposisjoner
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
Q: Er vi et handelsselskap eller en produsent?
A: Vi er en produsent med mer enn 10 års erfaring.
Q: Har dere deres egen sveiserobot?
A: Ja. Vi er også produsent av sveiseroboter.
Q: Hvor ligger fabrikken deres? Hvordan kan jeg besøke der?
A: Fabrikken vår ligger i Wuxi i Kina.
Spørsmål: Hvordan kan du garantere produktkvaliteten?
A: Vi har et strengt kvalitetskontrollsystem i produksjonsprosessen, og vi ønsker kunder velkommen til å besøke oss for å sjekke produktkvaliteten før levering.
Spørsmål: Hvor lang er garantiperioden?
A: Ett år.






