6-akset sveiserobotarbeidsstasjon i rustfritt stål og aluminium
Beskrivelse
2-akset posisjonerer kan oppnå ±180° horisontal rotasjon og vendrotasjon.
Rotasjonen til posisjoneren styres av kontrollskapet som er koblet til under robotens kontrollskap. Under sveiseprosessen kan den realisere synkroniserte bevegelser mellom robot og posisjoner.
Denne posisjoneringsenheten er egnet for arbeidsstykker som må sveises i flere vinkler, og kan brukes med sveiseroboter for mer fleksibelt sveisearbeid og for å forbedre sveiseeffektiviteten og -kvaliteten.
Teknisk parameter for posisjonering
| Modell | JHY4030P-080 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonskals | F |
| Arbeidsbord | Diameter 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Komponenter for robotarbeidsstasjon
| Produkt | Mengde |
| 6-akset sveiserobot | 1 sett |
| 2-akset posisjoneringsenhet | 1 sett |
| Sveisestrømkilde | 1 sett |
| Sveisebrenner | 1 sett |
| Kontrollboks | 2 stk |
| Brennerrengjøringsstasjon | 1 sett |
| Robot lineær skinne | *m (valgfritt) |
| Lasersensor | 1 sett (valgfritt) |
| Sikkerhetslysgardin | 1 sett (valgfritt) |
| Sikkerhetsgjerde | *m (valgfritt) |
Hvorfor velge oss?
1. Vi er en av batch-til-produsent sveiseroboter i Kina.
2. Vi er ikke bare robotprodusent, men vi produserer også posisjoneringsenheter.
3. Mer enn 10 års erfaring med robotintegrerte prosjekter.
4. Robotkontrollsystemet er enkelt å betjene og stabilt å bruke.
5. Robotkontrollsystemet kan styre opptil 12 akser.
6. Produktene våre har blitt solgt til mer enn 30 fylker i Sørøst-Asia, Vest-Asia, Europa, Nord-Amerika, Sør-Amerika, Australia osv.













