2-akset servoposisjoner for tung nyttelast
Posisjoneringsregulatorens dimensjoner

Beskrivelse
- Hvordan beveger denne 2-aksede L-posisjoneringsenheten seg?
1 akse kan rotere 360° horisontalt, den andre aksen kan dreies 360° til venstre og høyre
Sveiseposisjonerer består vanligvis av en dreiemekanisme og en vendemekanisme på arbeidsbordet, som lar arbeidsstykket som er festet på arbeidsbordet, få ønsket sveise- eller monteringsvinkel ved å løfte, vende og dreie arbeidsbordet.
- Hvordan fungerer posisjoneringsenheten?
Sveiseposisjoneringsserien er av sidevippetype, hode- og halerotasjonstype, hode- og halerotasjonstype, hode- og haletilbøyelig type og dobbel rotasjonstype, osv.
Den kan matches med sveisemanipulator for å danne en automatisk spesialsveisemaskin, og den kan også matches med robotutstyr og robot for å realisere sveiseautomatisering. Vi kan også lage tilpassede sveiseposisjoneringsenheter i henhold til kundenes ulike arbeidsstykke- og teknologiske krav.
Posisjoneringsdiameter
| Modell | JHY4030L-080 |
| Nominell inngangsspenning | Enfase 220V, 50/60HZ |
| Motorisolasjonsklasse | F |
| Platespiller | Diameter 800 mm (kan tilpasses) |
| Vekt | Omtrent 400 kg |
| Maks. nyttelast | Aksial nyttelast ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan tilpasses) |
| Repeterbarhet | ±0,1 mm |
| Stoppposisjon | Enhver stilling |
Søknad
Bildeler, sykkeldeler, bildeler, stålmøbler, ny energi, stålkonstruksjon, anleggsmaskiner, treningsutstyr osv.
Hovedprodukter fra vår sveiseposisjoner
1-akset hode-hale roterende sveiseposisjoner
1-akset topplager vertikalt roterende sveiseposisjoner
1-akset horisontal roterende sveiseposisjoner
2-akset P-type sveiseposisjoner
2-akset U-type sveiseposisjoner
2-akset L-type sveiseposisjoner
3-akset horisontal sveiseposisjoner
3-akset opp-ned-vendbar sveiseposisjoner
Pakke: Trekasser
Leveringstid: 40 dager etter mottatt forhåndsbetaling
Vanlige spørsmål
1. Spørsmål: Kan posisjoneringsenheten din fungere med Fanuc-roboten min?
A: Ja
2. Kan posisjoneren din bevege seg synkront med ABB-roboten min?
A: Ja, bare installer samme merkemotor som roboten din på posisjoneringsenheten.
3.Q: Hvordan styres posisjoneringsregulatoren?
A: Når du bruker en JHY-robot, kan den styres av vårt robotkontrollsystem. Når du bruker en annen merkevarerobot, kan vi utstyre posisjoneringsenheten med et PLS-skap for å fungere med roboten din.






